Login Report Studio - Raporlama Aracı

Bir işletmede olabilecek tüm işlemlerde üretilen verilerin raporlanarak, karar alma ve strateji belirleme süreçlerinde kullanılması işletmeler için vazgeçilmez bir önem taşıyor. Yasal zorunluluğun yanı sıra işletmelerin işleyişleri için de gerekli olan raporlamaların zamanında, eksiksiz ve ihtiyaca uygun şekilde hazırlanması gerekiyor. Farklı türdeki raporlamaların yapılması sırasında karmaşıklığı önlemek için raporlamaya özel ve kullanıcı dostu sistemler önem kazanıyor.

Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymadan, ihtiyaca özel raporların kullanıcının kendisi tarafından kolaylıkla oluşturulmasını sağlayan Login Pro Report Studio ile kısa bir eğitim sonrasında kendiniz istediğiniz raporları kolaylıkla oluşturabilir, mevcut raporlarınızda hızla değişiklikler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay kullanılan yapısı sayesinde Login Pro Report Studio ile hızla oluşturacağınız raporlarla verilerinizi bilgiye dönüştürüp, karar verme süreçlerinize hız kazandırabilirsiniz. Uzmandan üst düzey yöneticiye kadar raporlamadan sorumlu her çalışanın Login Pro Report Studio ile esnek ve hızlı bir şekilde hazırladıkları raporların Login Pro Report Viewer ile kolay bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

1412

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.