e-Defter Yöneticisi

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunlu hale getirilen elektronik defter ile tüm şirketlerde büyük bir değişim süreci başladı. Yasal zorunlulukla birlikte, bugüne kadar kağıt üzerinde yapılan tüm muhasebe işlemlerinin elektronik ortama taşınma süreci devam ediyor.

Şirketlerin iş yapış süreçlerinde önemli değişikliklere neden olan bu geçiş sürecinde Login ERP e-Defter Yönetimi ile eksiksiz araçları yüksek hızla sunuyoruz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login ERP e-Defter ve Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan e-Defter çözümleri hızlı, kolay, güvenilir ve performans artışı sunan sistemlerle kâğıt masrafını ortadan kaldırarak, basım ve arşivleme maliyetlerini önemli oranda azaltarak çevreye ve bütçenize dost bir uygulama sunuyor.

3110

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.