e-Fatura Yöneticisi

e-Dönüşüm süreçleri ile beraber dijital ortamda fatura kesme zorunluluğu bulunan şirketlerin e-Fatura mükellefi bulunuyor. Vergi Usul Kanununca belirlenen faturalandırma işlemleri doğrultusunda Gelir İdaresi Başkanlığı’nca dijital çağa uygun halde olan e-Fatura formatına geçiliyor.  

Login ERP e-Fatura çözümü ile Gelir İdaresi Daire Başkanlığı tarafından belirlenen standart ve usullere uygun olarak faturanızın dijital ortamda oluşturabilir ve gerekli ara süreçler tamamlandıktan sonra Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilebilirsiniz.  Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login ERP e-Fatura Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca faturaların kâğıt nüshasını saklama yükünden kurtulmakla birlikte binlerce faturayı anlık hareketlerle de yönetebilirsiniz.

3111

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.