Tedarikçi Yönetimi

Satınalma İşlemleri içerisinde, tedariğinizi gerçekleştirdiğiniz satıcılarınız ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak, tedarik süreçlerinizin iyileşmesi ve kontrol altında tutulması için oldukça kritiktir. Zorlu rekabet koşullarında alım ve operasyon maliyetlerini  düşürürken kaliteli ürün ve hizmet almanın başlıca yolu tedarik zinciri süreçlerini doğru tasarlayıp yönetmekten geçmektedir.

Login ERP Tedarikçi Yönetimi çözümü ile tedarikçilerinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmelerin detaylarını sistemde kaydedebilirsiniz. Tedarikçilerinizi değerlendirmek üzere kriterler belirleyerek bu kriterler üzerinden bir değerlendirme formu oluşturabilir ve satıcı kartlarınızda bu değerlemeler sonucu oluşan puanları görüntüleyebilirsiniz. Tüm işlemleriniz ile ilgili izleme ve raporlamaları gerçekleştirerek analiz ve karar süreçlerinizde bu çıktılardan destek alabilirsiniz.

3097

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.