Virman İşlemleri

Muhasebe işlemlerinin daha dinamik olduğu işletmelerde veri girişinin hızlı bir şekilde yapılamaması, bu iş için daha fazla zaman ve iş gücü ayrılması anlamına geliyor. Bankalarla ilgili işlemlerin, hesaplararası virman işlemlerinin yapılması, virman işlemlerinde kullanılan farklı fiş tiplerinin tanımlanması, kur farkı işlemlerinin ve gerekli modüller arasında entegrasyonun sağlanması ve virman işlemlerine yönelik detaylı raporların alınması süreçlerinde hız sağlamak ise kullanıcı dostu sistemlere bağlıdır.

Veri girişini hızlandırmak için geliştirilen Login ERP Virman Sistemi ile hesaplar arası virman, banka işlemleri ayrıca cari işlemlerle ilgili her türlü hareketi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işleme bağlı olarak Login Muhasebe ve Cari Yönetimi, Login Satış Yönetimi gibi çözümlerle online entegrasyon gerçekleştirilen Login ERP Virman Sistemi ile sık kullanılan açıklamalar kullanıcı bazında tanımlanabilir, virman fişi dökümlerinde görüntülenmek istenen yetkili kişilerin kimlik ve görev tanımlamalarını yapabilir, döviz olarak tanımlanmış hesap kodlarının farklı tarihlerdeki hareketleri sonucu oluşan kur farkı işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Yüksek hız ve pratiklik sağlayan Login ERP Virman Sistemi ile yapılan tüm işlemlere ait detaylı raporlar ve toplu dekontlar alabilirsiniz. 

1435

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.