Bordro Yönetimi

Bordro sisteminin doğru ve eksiksiz yönetilmesi, yasal sorunlar karşısında şirketlerin riskten korunmasını sağlaması açısından önem taşıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde, istenen dönemde istenen sayıda bordro hazırlamak ve hazırlanan bordroları çalışanlara hızlı bir şekilde iletmek insan kaynakları yönetimlerinin önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor.

Türkiye’deki yerel mevzuat değişikliklerine göre, danışman firmaların rehberliğinde, sürekli ve anında güncellenen bunun yanı sıra güncel hayatın ihtiyaçlarını karşılayan Login HR Bordro Yönetimi çözümü ile yasal uyumluluğu hiçbir riskle karşılaşmadan sağlayabilir, etkili bordro yönetimi ile iş gücü ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz farklı bordro türlerini aynı anda oluşturabilir, bordro oluştururken kazanç ve kesintilere ilişkin kurallarla birlikte izin, vardiya ve performans gibi verileri de dikkate alabilirsiniz. Kazanç, kesinti ve puantaj gibi konularda toplu veri aktarımıyla size zaman kazandıran Login HR Bordro Yönetimi ile istediğiniz dönemde, istediğiniz sayıda ve yapıda hazırladığınız bordroları, tüm çalışanlarınıza tek tuşla mail ile toptan gönderebilir veya web portalı üzerinden görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bordro süreçlerindeki hata risklerini minimize etmenizi sağlayan Login HR Bordro Yönetiminin Login ERP Muhasebe ile entegrasyonu sayesinde tüm süreçlerinizi tek bir sistemden yönetmenin rahatlığını ve verimini yaşayabilirsiniz.

1428

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.