Login Smart - El Terminali Arayüzü

Hammadde, malzeme, yarı mamul ve mamulün etkin bir şekilde yönetiminin önem taşıdığı üretim şirketlerinde, kullanılan ERP sistemlerinde, mal kabulden sevkiyata dek tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlamak için otomatik tanıma ve veri toplamanın hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Barkod ve mobil el terminali teknolojileri işletmelerde hatalı işlem ve zaman kayıplarının önlenmesi ve verimin artırılmasında önemli rol oynuyor.

Mobilleşen dünyada değişen ihtiyaçlara yanıt vermek üzere Login ERP kapsamındaki operasyon çözümlerinin el terminalleri üzerinden çalışabilmesini sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile iş süreçlerinize barkodlu takibi dâhil edebilir ve License Plating Yöntemi ile stoklarınızı gruplar halinde yöneterek depo takibinizi hızlandırabilirsiniz. Barkod, RFID gibi otomatik tanıma ve veri toplama teknolojilerini ve radyo frekanslı mobil el terminallerini Login ERP çözümleriyle bütünleştiren Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile işlemlerinizi daha az işgücüyle, daha hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Windows CE işletim sistemli el terminalleri üzerine yüklenerek Login ERP kapsamındaki veritabanı ile entegre çalışmayı sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile el terminali için başka yazılımlara ihtiyaç duymadan doğrudan entegrasyon ve birlikte çalışabilirlik sağlayabilirsiniz. Barkod kullanılabilecek tüm süreçlerin yönetilmesini sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile gelecekteki ihtiyaçlara yönelik uygulamaların da hızlı ve uygun maliyetle eklenebilmesine olanak tanıyan açık bir yapıya kavuşabilirsiniz.  

1408

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.