Satınalma Yönetimi

Satınalma faaliyetlerinde, çabukluk ve doğruluk en önemli faktörlerdir. Satınalma sistemi için gerekli olan bilgiler önceden tanımlanarak bilgi altyapısı oluşturulmalı ve ihtiyaç olduğunda süratle belirlenmiş olan satıcılardan alınmalıdır. Satınalma biriminin farklı firmalardan sağladığı malzemeler, bu firmalarda farklı kod ve isimlerle takip ediliyor olabilirler. Bu nedenle satın alınan malzemelerin satıcı/malzeme ilişkisi kartlarında, bu firmalara özgü satıcı stok kodu, satıcı stok tanımı ve tedarik süresi gibi bilgileri tanımlanmalıdır. Satınalma süreçleri için, siparişin verildiği ilk aşamadan itibaren tüm onay mekanizmalarının farklı sistemler üzerinden yürütülmesi, hem satıcı firmaya yük oluşturur hem de müşteri memnuniyeti sağlamada yetersiz kalır.

Satınalma süreçlerinin en başından itibaren, yani siparişin verilmesinden başlayarak tüm onay mekanizmalarıyla beraber yürütülmesini sağlayan Login ERP Satınalma Yönetimi her bir verinin tek bir kez girilmesiyle tüm süreçlerin en doğru ve hızlı şekilde işlemesine olanak tanır. Her türlü sürece ve yetkilendirmeye uygun bir yapı sunan Login ERP Satınalma Yönetimi çözümünün tanımlayıcı kodlarla oluşturulan sistem kurgusu sayesinde çalışan ayrılmaları nedeniyle süreç kopukluğu yaşamadan tüm işlemlerin kaldığı yerden devam edebilmesini sağlayabilirsiniz. Login ERP Satınalma Yönetimi’nin kapsamlı onay mekanizması ile satınalma süreçlerinizi istediğiniz gibi kurgulayabilir, satınalma onaylarınızın akıllı telefonlarla verilebilmesini sağlayarak, zamandan kazanabilirsiniz.

1820

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.