Bordro Yönetimi

Bordro sisteminin doğru ve eksiksiz yönetilmesi, yasal sorunlar karşısında şirketlerin riskten korunmasını sağlaması açısından önem taşıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde, istenen dönemde istenen sayıda bordro hazırlamak ve hazırlanan bordroları çalışanlara hızlı bir şekilde iletmek insan kaynakları yönetimlerinin önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor.

Türkiye’deki yerel mevzuat değişikliklerine göre, danışman firmaların rehberliğinde, sürekli ve anında güncellenen bunun yanı sıra güncel hayatın ihtiyaçlarını karşılayan Login HR Bordro Yönetimi çözümü ile yasal uyumluluğu hiçbir riskle karşılaşmadan sağlayabilir, etkili bordro yönetimi ile iş gücü ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz farklı bordro türlerini aynı anda oluşturabilir, bordro oluştururken kazanç ve kesintilere ilişkin kurallarla birlikte izin, vardiya ve performans gibi verileri de dikkate alabilirsiniz. Kazanç, kesinti ve puantaj gibi konularda toplu veri aktarımıyla size zaman kazandıran Login HR Bordro Yönetimi ile istediğiniz dönemde, istediğiniz sayıda ve yapıda hazırladığınız bordroları, tüm çalışanlarınıza tek tuşla mail ile toptan gönderebilir veya web portalı üzerinden görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bordro süreçlerindeki hata risklerini minimize etmenizi sağlayan Login HR Bordro Yönetiminin Login ERP Muhasebe ile entegrasyonu sayesinde tüm süreçlerinizi tek bir sistemden yönetmenin rahatlığını ve verimini yaşayabilirsiniz.

1428

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.