Muhasebe Yönetimi

Şirketlerde muhasebeleştirilmiş işlemlerin kayıt altına alınması ve hesap yönetiminin yapılması karmaşık bir süreçtir. Muhasebe yönetimin excel tabloları üzerinden veya yetersiz programlarla hazırlanması hem etkili bir muhasebe yönetiminin sağlanamamasına neden olur hem de detaylı izleme, uygun raporları hazırlama ve gerekli durumlarda geçmişe yönelik muhasebe ve verilerini inceleme noktalarında sorunlar yaratarak bu gereksinimlerin gerçekleştirilmesini engelleyebilir.

İhtiyaç duyacağınız tüm muhasebe süreçlerinizi detaylı takip edebileceğiniz, rapor ve analizlerini gerçekleştirebileceğiniz bir altyapı sunan Login ERP Muhasebe Yönetimi ile diğer Login çözümlerinden otomatik muhasebeleşen işlemleri kullanıcı dostu arayüzü sayesinde izleyebilir ve kolayca raporlayabilirsiniz. Yerel ve uluslararası muhasebe sistemine uygun olan Login ERP Muhasebe Yönetimi sayesinde çift defter ile yönetim sağlayabilir, yurt dışı raporlamalarınızı rahatlıkla yapabilir, enflasyon muhasebesi işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Muhasebe kapsamında, masraf yeri kırılımlarının tanımlanmasını, masraf yeri tanımları ile muhasebe fiş tipleri tanımlarının yapılmasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

3095

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.