Zimmet Yönetimi

İşletmedeki fiziksel varlıkları korumak ve çalışanlara sağlanan kullanım haklarını yönetmek için zimmet takibinin sistemli bir şekilde takip altında tutulması gerekiyor. Zimmet yönetiminde, sınıflandırılmış zimmetlerin marka, model ve adet bazında tanımlanması, personellere verildiğinde ise tarih ve durum bilgilerinin kontrol edilmesi işletmedeki fiziksel varlıkların riskten korunmasına yardımcı oluyor.

Zimmet takibini sorunsuz ve detaylı olarak gerçekleştirmenizi sağlayan Login HR Zimmet Yönetimi ile personel bazında kıymet numarası, kullanım izni ve kullanım haklarını kolayca oluşturabilir, şirket zimmetlerini kullanım şekli, sınıf, marka, model ve adede göre takip edebilirsiniz. Şirketinizdeki demirbaşların personel bazlı kontrolünü sağlayan Login HR Zimmet Yönetimi ile kullanım şekli ve  sınıfına göre marka, model ve adet tanımlamalarıyla bilgisayar, araba, ofis ekipmanı gibi zimmetleri kontrol altında tutarak, şirketinizin varlıklarını en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

1404

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.