Cari Yönetimi

Şirketlerde cari yönetiminin sağlanması detaylı ve takibi zor bir akıştır. Verilerin Excel dosyalarında tutulduğu şirketlerde, artan kayıtların getirdiği karmaşa ve bilgilerin çoğalması ile kontrolün mümkün olmadığı sonuçlar doğurabilmektedir.

Cari hesapların yönetimi ile ilgili takip sağlamak istediğiniz tüm süreçleri Login ERP Cari Yönetimi çözümü ile izleyebilir ve raporlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satıcı, müşteri ve banka carileriniz ile ilgili tüm bilgileri tutabilir, diğer modüller ile olan ilişkilerini yine bu bilgiler ile yönetebilirsiniz. Aday cari ve alt cari mantıkları ile sistemde tüm bilgileri tutabilirsiniz. Login ERP’nin farklı modüller ve işlemler için sunmuş olduğu çözümler ile Cari Yönetimi içerisine otomatik olarak entegre olan işlemler ve fişler sayesinde manual herhangi bir işlem yapmadan akışlarınız sonucu oluşan entegre kayıtlar ile cari ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz. Cari Yönetimi içerisinde yapmış olduğunuz her işlemin muhasebeye otomatik entegre olması sayesinde hata riskini oradan kaldırabilirsiniz. Döviz bazında gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerin cari dövizi dışında orjinal döviz bazında da izleyebilir ve sistemde tutabilirsiniz.

İzleme ekranları içerisinde kategorizasyon ve gruplama mantıklarını cari hesaplarınızda kullanarak filtrelemeler yapabilir ve istediğiniz bilgiyi tek tuşla süzebilirsiniz. Raporlamalarda almak istediğiniz sonuca dair döküm ekranlarını seçebilir, özet ya da detay döküm alabilir ya da hangi bilgileri dökümde görmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Tüm bunların yanında çalıştığınız bankalardan günlük olarak temin edeceğiniz MT940 formatında hesap ekstrelerini sisteme otomatik olarak entegre edebilecek, banka hareketlerini sisteme girerken kaybettiğiniz zamanı geri kazanabilirsiniz.

3093

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.