İzin Yönetimi

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde ciddi bir çaba gerektiren ve zaman alan yıllık izinlerin planlanması ve takip edilmesi sırasında izin talepleriyle ilgili onaylama ve reddetme gibi işlemlerin zamanında gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmeyen izin yönetimi sonucunda şirketlerin iş süreçlerinde aksamalar yaşanabiliyor.

Personel bazında yapılacak Yıllık İzin, Ücretli İzin, Ücretsiz İzin, Raporlu İzin, Raporsuz İzin gibi izin kontrol ve onaylamalarının sağlıklı bir şekilde yapılamaması personellerin kalan, devreden ve bakiye izinlerini takip etme, raporlama ve dolayısıyla ayrıntılı izin planlamalarının yönetilmesini güçleştirerek aksaklıklara neden olur.

Personel izinlerinin yasal mevzuatlara ve firma politikalarına uygun olarak yönetilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi ile farklı izin türlerine özel kontrol ve onayları, izin takibini ve ayrıntılı izin planlamayı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Personelin web tabanlı sistem üzerinden izin talebinde bulunmasını, izin onaylarının da yine web üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi ile bu işe ayrılan zamanda tasarruf sağlayabilir, tüm izin süreçlerini mevzuata uygun yürütmenin yanı sıra şirket politikalarınız doğrultusunda özelleştirerek tamamlayabilirsiniz.

1425

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.