Login DV - Veri Görselleştirme

Login & Eduma çözüm ortaklığı ile geliştirilen Login DV sayesinde Login ERP ve/veya Login HR yazılımlarında yönetilen verilerin mekan bağımsız ve internet olan her yerden tüm cihazlarda ve tüm gösterim araçlarında istenilen raporlar ile erişilebilir hale gelmesi sağlandı. Ayrıca RESTful API sayesinde mevcut web site, e-Ticaret, B2B ve mobil uygulamalar ile kolayca entegre edilebilir yapı imkanı da sunulmaktadır. Bu platformların sanal yapılarının hangi dilde yazıldıkları, hangi sunucularda barındıklarından bağımsız bir şekilde ilgili yapılara kolayca veri akışı da sağlanabilmektedir. Ek olarak bu yetkinliklerin dışında saha satış sistemi, üretimden veri toplama gibi müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilebilecek modüller sayesinde de çok kısa sürelerde özel çözümler üretme kabiliyetine de sahiptir.

API (Uygulama Programlama Arayüzü)

Microsoft .Net alt yapısı ile hazırlanan RESTful API ara birimleriyle tüm yazılım dillerine dağıtım yapabilecek yetenekte oluşturulan bu yapı ile hem güvenlik hem esneklik hem de erişilebilirlik anlamında kullanıcılara esnek erişim imkanı sağlanmaktadır.

Dashboard Yapılarıyla Esnek Veri Görselleştirme İmkanı

Yine .Net MVC alt yapısı ile yazılmış dashboard paneli hazırda bulunan veri görselleştirme araçları, veri grafikleri ve tabloları ile tüm verilerinize internet bağlantınızın olduğu her cihazdan erişmenizi sağlar.

Güvenlik

RESTful API yapısı gerek bağlantı kurulacak veri tabanı bağlantı bilgileri, gerekse bağlantı kurulduktan sonraki veri akışında uçtan uca şifrelenmiş veri kümeleri ile çalışmaktadır.

API tarafına gelen istek Login ERP ve/veya Login HR veri tabanından elde edildiği andan itibaren şifrelenip, gösterim alanına basılana kadar şifrelenmiş şekilde taşınır. Şifrelenmiş veri, müşteri anahtarı ile okunur ve ekranda gösterimi gerçekleştirilir. Bu sayede araya sızma durumlarında dahi veriler, okunamaz halde ve işlevsiz olmaktadır.

2838

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.