Login Form Designer - Ekran Geliştirme Aracı

Yazılım altyapılarındaki standart ekranlar, bazı işletmelerin iş yapış şekillerine en uygun yanıtı sunma konusunda yetersiz kalabiliyor. İhtiyaçlara uygun ekran tasarlamak, bir iş sürecine farklı bir aşama eklemek amacıyla kullanıcıya tasarım imkânı sunan bir arayüz yapısı, çözümlerin özelleştirilmesi açısından önem taşıyor.

Veri tabanıyla entegre çalışıp, açık kaynak kod mantığıyla sistemin özelleştirilmesine imkan tanıyarak sektörde fark yaratan Login Pro Form Designer ile Login Kurumsal İş Çözümleri kapsamında ek bir maliyet olmaksızın tüm kullanıcılara sunuluyor. İhtiyaca uygun ekranların hazırlanmasına ve özel iş süreçlerinin mevcut çözümlere dâhil edilmesine imkân tanıyan Login Pro Form Designer ile gerçekleştirebileceğiniz, işletmenize ve iş yapış şeklinize uygun özelleştirmelerle iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Login Kurumsal İş Çözümlerini, kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz buton ekleme, yerleşim değiştirme gibi işlemler sonunda tamamıyla kişiselleştirilmiş ekranlarda kullanmanızı sağlayan Login Pro Form Designer’ı Login Yazılım’dan alacağınız eğitim sonrasında ustalıkla kullanabilirsiniz.  

1411

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.