e-Fatura Yöneticisi

e-Dönüşüm süreçleri ile beraber dijital ortamda fatura kesme zorunluluğu bulunan şirketlerin e-Fatura mükellefi bulunuyor. Vergi Usul Kanununca belirlenen faturalandırma işlemleri doğrultusunda Gelir İdaresi Başkanlığı’nca dijital çağa uygun halde olan e-Fatura formatına geçiliyor.  

Login ERP e-Fatura çözümü ile Gelir İdaresi Daire Başkanlığı tarafından belirlenen standart ve usullere uygun olarak faturanızın dijital ortamda oluşturabilir ve gerekli ara süreçler tamamlandıktan sonra Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilebilirsiniz.  Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login ERP e-Fatura Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca faturaların kâğıt nüshasını saklama yükünden kurtulmakla birlikte binlerce faturayı anlık hareketlerle de yönetebilirsiniz.

3111

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.