Login Report Studio - Raporlama Aracı

Bir işletmede olabilecek tüm işlemlerde üretilen verilerin raporlanarak, karar alma ve strateji belirleme süreçlerinde kullanılması işletmeler için vazgeçilmez bir önem taşıyor. Yasal zorunluluğun yanı sıra işletmelerin işleyişleri için de gerekli olan raporlamaların zamanında, eksiksiz ve ihtiyaca uygun şekilde hazırlanması gerekiyor. Farklı türdeki raporlamaların yapılması sırasında karmaşıklığı önlemek için raporlamaya özel ve kullanıcı dostu sistemler önem kazanıyor.

Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymadan, ihtiyaca özel raporların kullanıcının kendisi tarafından kolaylıkla oluşturulmasını sağlayan Login Pro Report Studio ile kısa bir eğitim sonrasında kendiniz istediğiniz raporları kolaylıkla oluşturabilir, mevcut raporlarınızda hızla değişiklikler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay kullanılan yapısı sayesinde Login Pro Report Studio ile hızla oluşturacağınız raporlarla verilerinizi bilgiye dönüştürüp, karar verme süreçlerinize hız kazandırabilirsiniz. Uzmandan üst düzey yöneticiye kadar raporlamadan sorumlu her çalışanın Login Pro Report Studio ile esnek ve hızlı bir şekilde hazırladıkları raporların Login Pro Report Viewer ile kolay bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

1412

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.