Satış Yönetimi

Satış yönetimi kurumlar için en öncelikli konular arasında yer alıyor. Siparişin alınmasından fatura kesilmesine hatta satış sonrasında sağlanan satış sonrası hizmetlere kadar detaylı ve şirketlerin yapılarına göre değişen aşamalar nedeniyle satış sürecinin uzaması, hem şirketler hem de müşteriler açısından sıkıntılara yol açabiliyor. Stok ve risk hesaplamaları da dahil olmak üzere birbirinden farklı süreçlerle etkileşime giren satış süreçlerinde hızlı bir entegrasyon ve kontrolün sağlanması önem taşıyor.

Tüm satış süreçlerini kapsayan Login ERP Satış Yönetimi ile web üzerinden ya da masaüstü uygulaması ile tüm satış işlemlerinizi yönetirken, satışı etkileyen diğer tüm süreçlerle entegrasyon sağlayabilirsiniz. Satış politikalarınızı ayrıntılı bir şekilde tanımlamanıza olanak tanıyan Login ERP Satış Yönetimi ile sahada satış operasyonlarınızı ve bayi organizasyonunuzu yönetebilir, sipariş onayı aşamasında müşteri riskini hesaba katabilir ve farklı siparişleri konsolide edebilirsiniz. Login ERP Satış Yönetimi ile müşterilerinizle yüz yüze görüşme sırasında siparişleri alırken, canlı olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterinin cari hesap durumu ile risklerini kontrol edebilirsiniz. Her müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilecek esnek bir yapı sunan Login ERP Satış Yönetimi ile şirketinize uygun onay mekanizmalarını kolayca kurabilirsiniz. Satıştan üretim planlaması, stoktan satış, sahadan satış olanağı sunan ve satış sürecini hızlandıran Login ERP Satış Yönetimi ile müşteri memnuniyetinizi artırırken daha fazla verimlilik ve kar sağlarsınız.

1441

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.