Sevkiyat Planlama

İşletmeler, ne kadar verimli üretim gerçekleştirip, müşteri beklentilerini karşılayan en kaliteli ürünü üretseler de, ürünleri doğru bir şekilde hedefine ulaştıramadıklarında, buraya kadarki çabaları sonuçsuz kalabiliyor. Müşteri memnuniyetini artırmak için hatasız, işletme karlılığını artırmak için de verimli ve doğru bir sevkiyat sağlamak gerekiyor. Bunun için de etkili ve akılcı bir sevkiyat planlaması yapmak, sevk edilen malların durumunu her aşamada izlemek önem kazanıyor.

2005’ten bu yana sektörde benzersiz bir akıllı sevkiyat planlaması sunan Login ERP Sevkiyat Planlama ile yüksek nakliye maliyetlerinizi düşürebilir, detaylı sevkiyat takibi ile sevkiyatın zamanında hatasız olarak sonuçlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı kod mantığıyla optimum sevkiyat planlaması ve takibini mümkün kılan Login ERP Sevkiyat Planlama sayesinde nakliye araçlarının kapasitesine, nakledilecek ürün tipi ve miktarına ve teslim yerine göre, aynı güzergahta birden çok noktaya sevkiyat planlayabilir, sevkiyat performanslarını önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz. Özellikle hacimli ürün sevkiyatında önemli olan ürün özelliği ve sevk noktalarının öncelik sıralarına göre yüklemenin otomatik olarak planlanması sayesinde nihai hedeflerinize, karlı ve verimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1416

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.