Login Web Business Suite - Tedarikçi Portalı

Tedarik yönetimi finanstan, üretim, satınalma ve satışa kadar birçok farklı alan arasında önemli bir birleşme noktası olarak, iş süreçlerini doğrudan etkiliyor. Tedarik zincirinde izlenebilirliğin sağlanamaması, stok ve sevkiyat faaliyetleri başta olmak üzere ilgili tüm faaliyetleri olumsuz yönde etkileyerek, önemli kayıplara yol açabiliyor.

İşletme ve tedarikçiler arasında güçlü bir entegrasyon sağlayan Login Web Business Suite Tedarikçi Portalı ile doğru üretim, stok, sevkiyat finansal planlaması yapabilirsiniz. Üretim ve ürünlerle ilgili değişiklikler hakkında eşzamanlı bilgilendirmeler sayesinde, üretim, satış, satınalma süreçlerinizi en doğru şekilde yürütebilir, müşteri beklentilerini en yüksek oranda karşılayabilirsiniz. İşletmenizde kurduğunuz güçlü ve verimli sisteme tedarikçilerinizi de dahil ederek, karar verme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Tedarikçilerle süreli anlaşmalarınız kapsamında tedarikçilerinizin kendi ekranlarında siparişi görerek zamanında temin etmesini sağlayabilir, bu şekilde işleyişi hızlandırıp, verimliliği artırabilirsiniz. Tedarikçi ve stok entegrasyonu sayesinde anlaşma kapsamındaki ürünlerin depoda tutulmadan doğrudan tedarikçiden temin edilmesine olanak tanıyan Login Web Business Suite Tedarikçi Portalı ile stok maliyetlerinizi düşürebilir, onay mekanizmalarını azaltıp sipariş ve satış süreçlerinize hız katarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.  

1443

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.