e-Defter Yöneticisi

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunlu hale getirilen elektronik defter ile tüm şirketlerde büyük bir değişim süreci başladı. Yasal zorunlulukla birlikte, bugüne kadar kağıt üzerinde yapılan tüm muhasebe işlemlerinin elektronik ortama taşınma süreci devam ediyor.

Şirketlerin iş yapış süreçlerinde önemli değişikliklere neden olan bu geçiş sürecinde Login ERP e-Defter Yönetimi ile eksiksiz araçları yüksek hızla sunuyoruz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login ERP e-Defter ve Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan e-Defter çözümleri hızlı, kolay, güvenilir ve performans artışı sunan sistemlerle kâğıt masrafını ortadan kaldırarak, basım ve arşivleme maliyetlerini önemli oranda azaltarak çevreye ve bütçenize dost bir uygulama sunuyor.

3110

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.