Personel Bilgi Erişim Portalı

İnsan kaynakları yönetiminde personel verilerinin doğru ve güvenli bir şekilde sınıflandırılması, gerekli durumlarda ihtiyaç duyulan bilgilere hızlı ve riskten uzak şekilde erişim sağlanması açısından önem taşıyor. Özlük bilgilerinden performans değerlendirmelerine kadar çok sayıda farklı sürecin yöneticiler tarafından takip edilerek kontrol altında tutulabilmesi için devasa miktardaki verilerle başa çıkmayı kolaylaştıran sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Personel bilgilerinin hem yöneticiler hem de personel tarafından görüntülenmesini sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanlarınızın kendi özlük bilgilerini görüntüleyip güncelleyebilmesini sağlayabilir, harcırah ve seyahat yönetimi gibi süreçlerin yanı sıra onay mekanizmalarını da portal üzerinden yürütebilirsiniz. Eğitim, performans, izin talep ve izin onaylarına da kolay erişim sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanların pek çok işlemi kendilerinin yapmalarına olanak tanıyarak bu tür işlemlerin insan kaynakları birimi üzerinde ek iş yükü yaratılmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.  

1405

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.