Malzeme İhtiyaç Planlaması

Siparişlerin gecikmeden teslim edilebilmesi, kaybedilen zaman ve malzeme olmadan üretim yapılabilmesi, işletmelerin karlılığı sağlamalarında önem taşıyor. Üretim için gereken malzemelerin doğru bir şekilde belirlenmesi, bu malzemelerin temin sürelerinin ve optimum sipariş miktarlarının hesaplanması, üretimin zamanında, kesintisiz ve karlı olarak gerçekleştirilmesi için en öncelikli konular arasında yer alıyor.

Stok, üretim ve satın alma entegrasyonuyla malzeme ihtiyacının sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması ile gerekli malzemelerin miktarını doğru hesaplayıp, siparişleri zamanında verebilir, üretimin doğru bir şekilde başlayıp duraksamadan devam etmesini sağlayabilirsiniz. Üretim için ihtiyaç duyulan malzemelerin doğru planlamasıyla stokta gereksiz yere tutulmalarını önleyerek, stok maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Üretime göre malzemelerin miktar, temin süresi ve stok durumunu takip edip, gerektiğinde otomatik satınalma emirleriyle hızla harekete geçmenizi sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması ile kısıtlı hammadde kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanabilir, işletmenizin karlılığını artırabilirsiniz.

1448

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.