PDKS ve Vardiya Yönetimi

Personellerin vardiyalarına bağlı olarak yaptıkları şube giriş ve çıkışlarının günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanarak kontrol edilmesi; bordrolama sürecinde manuel işlem yapıldığı takdirde zaman alan ve hata riski yüksek bir süreç olarak yaşanıyor. Normal çalışma, fazla mesai ve eksik çalışma sürelerine ilişkin puantajların ve bu puantajlara bağlı kazanç ve kesinti gibi kalemlerin otomatik olarak hesaplanması için kapsamlı bir takip sağlayacak otomatik sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Dinamik puantaj kontrol kurallarını ve PDKS verilerini sisteme entegre ederek bu süreçleri otomatikleştirmenizi sağlayan Login HR PDKS ve Vardiya Yönetimi ile personellerin devam kontrollerini, minimum hata ve minimum iş gücü ile periyodik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Parmak tanıma, göz tanıma, kart okuma gibi farklı turnike tipleriyle entegre olarak personellerin günlük giriş ve çıkışlarını izleyebilir, personellerin aylık puantaj kalemlerini günlük giriş ve çıkışlarına bağlı olarak otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.  

1402

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.