Sayım İşlemleri

Şirketlerin kritik süreçlerinden biri olan envanter takibinin doğru şekilde sağlanması, tüm operasyonların sağlıklı ilerlemesi için büyük önem arzediyor. Stok takiplerini belli bir sisteme oturtmamış ve manual müdahalelere açık dosyalarla yürüten işletmelerin operasyonel olarak sıkıntılı süreçlerden geçmesi olasıdır.

Login ERP Sayım İşlemleri ile sistem bakiyeleriniz ve gerçek bakiyeleriniz arasındaki eşitliğin kontrolünü sağlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sayım yapılırken gerçekleşecek aşamaları tanımlayabilir, personelleri sayım esnasında yapacakları işlemlere göre belirleyebilir, sayım belgesi oluşturabilir ve stok hareketlerini sisteme entegre edebilirsiniz. Entegrasyon sonrası otomatik olarak oluşacak olan fişler sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve sayım işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Login Smart El Terminali Çözümü ile, oluşturmuş olduğunuz sayım belgesi için sayımları terminal yardımı ile yapabilir ve sisteme entegre edebilirsiniz.

3101

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.