Digital Planet e-Dönüşüm Entegrasyonu

Fatura, kredi kartı ekstresi, poliçe, müşteri mektubu gibi birçok alanda uygulanan e-Dönüşüm, bu alanlardaki bütün aktivitelerin dijital olarak gerçekleştirilmesi olarak tanımlanır. Hem özel hem de kamu kuruluşları için hız ve tasarrufun en temel ihtiyaca dönüşmesi ile e-Dönüşüm hayatımıza girmiştir. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-Bilet gibi uygulamalar e-Dönüşüm’ün hayatımızı kolaylaştıran sadece birkaç örneğidir.

e-Dönüşüm sistemleri size oldukça avantaj sağlar. Operasyonel maliyetlerde düşüş sağlayarak verimliliğinizi de arttırırsınız. Dijital ortama taşınarak; kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetlerini ortadan kaldırırsınız. Kayıpları ve yasadışı faaliyetleri önleyebilir ve e-Dönüşüm sistemlerine istediğiniz her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Çevre dostu bu sistem ile her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesini önlemeye destek olursunuz. Login ERP ile e-Dönüşüm Hizmetlerinde Tam Entegrasyon sayesinde e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter ve e-Defter saklama modülleri ile e-Dönüşüm hizmetleri entegre kullanımı sağlanır.

Firmalara özel entegratörlük hizmeti veren Digital Planet, maliyet ve zaman tasarrufu gibi pek çok konuda avantaj sağlayan e-Dönüşüm uygulamalarının kullanımı konusunda; büyük, orta ve küçük ölçekli tüm firmalar için teşvik ve bilinç oluşturma hedefiyle özellikle KOBİ’ler ve Start Up’lar gibi verimlilik ihtiyacı duyan firmaları destekliyor.

3152

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.