e-Arşiv Faturası Yöneticisi

e-Fatura mükellefiyeti olmayan şirket-kişiler arasında gerçekleşen ticaret sonucu oluşturulan kağıt fatura belgelerinin dijitalleştirilebilmesi adına e-Dönüşüm süreçleri ile birlikte e-Arşiv Faturası kullanımı başlamıştır. Bu sayede fatura düzenlenecek olan tüm süreçlerin faturalarının elektronik ortamda da oluşması ve saklanması, Gelir İdaresi Başkanlı’ğına raporlama yapabilmek için gerekli verilen dijital ortamda da tutulması şirketler için kağıt karmaşası ve arama zorluğunun da önüne geçmiş olur.

Login ERP E-Arşiv Faturası çözümü ile e-Fatura mükellefiyeti bulunmayan carilerinize kesmiş olduğunuz faturaları otomatik olarak e-Arşiv için otomatik olarak kaydedildiği klasörler yardımı ile saklayabilir ve işlemlerin tamamını Login ERP içerisinden yürütebilirsiniz. Entegrasyonlar sayesinde sistem içerisinde manual veri girişlerini ortadan kaldırabilir ve hata riskini minimize edebilirsiniz. Login ERP E-Arşiv Faturası çözümü ile birlikte yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

3118

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.