Lot Bazlı Kalite Kontrol Yönetimi

Üretim yapan şirketlerin stoklarının kalite durumlarını kontrol altında tutması oldukça kritik bir süreç olarak yer alıyor. Özellikle farklı partilerde üretilen/satın alınan stokların lot kalite durumlarının kontrollü olarak ilerlememesi üretim süreçlerinin geri dönüşlülük anlamında esnekliğini ve erişilebilirliğini de engelliyor. Lot bazında bir kalite kontrolün uygulanmadığı işletmelerde kalite anlamında sıkıntı yaşanan partilerin kaynağını bulmak da aynı oranda zorlaşıyor.

Login ERP Lot Bazlı Kalite Kontrol çözümü ile, satın aldığınız ve ürettiğiniz stokları lot bazında ayırabilir ve kontrol edebilirsiniz. Stoklarınızı lot bazında arayabilir ve bu kayıtlar sayesinde kalite olarak geçmişine dönmek istediğiniz stoklarınız ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürettiğiniz ürünleri lot bazında depolarınıza alabilir ve kontrol sonrası kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Tek ekran üzerinde kalite kontrol durumuna göre stoklarınızı farklı kriterlerle filtreleyebilir ve bu ekran üzerinden hem kendi lotlarınız hemde satıcı lotlarınız ile eşleştirerek tam bir bağlantı kurabilir ve bilginin tamamına tek stok üzerinden erişebilirsiniz.  Login ERP Lot Bazlı Kalite Kontrol çözümü ile kalite sorunlarını önleyecek önlemleri proaktif olarak alabilir, markalaşmış ve sertifikalı, kaliteli ürünler üretebilirsiniz.

3103

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.