e-İhracat Faturası Yöneticisi

e-İhracat faturası yurtdışı ticaret yapan şirketler için, mükelleflerin alacakları ödemelerle ilgili oluşturmaları gereken belgedir. Üzerinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu  Taşıma Şekli, Ödeme Şekli, Teslim Şekli, Vergi Bilgileri, Alıcı/Gönderici bilgileri ve gönderilen ürünler ile ilgili belirlenmiş olan detaylı alanlara uygun olarak dolduruluyor ve pratik bir şekilde fatura oluşturularak dijital ortamda gönderimi sağlanıyor.

Login ERP e-İhracat Faturası Yönetimi ile ihracat faturalarınızı yine sistem içerisinde yer alan Login ERP Satış Yönetimi’nde oluşturduğunuz sipariş ve irslaiyeler yardımı ile kolayca oluşturabilir ve dijital olarak fatura dökümünüzü görüntüleyebilirsiniz.  Login ERP içerisinde e-fatura kullanıcısı iseniz faturanızı, e-ihracat faturası olarak resmileştirebillirsiniz. Onaylı entegrasyon sağlayan Login e-Fatura Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

3116

Otomotiv Yedek Parça Sektörü

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.